Het Team

 

Directie

Paul Altena
waarnemend directeur. Op woensdag, donderdag en vrijdag aanwezig
Tel.: 020 644 72 90
p.altena@de-atlant.nl

Ronald van Staverden.
Coördinator onderbouw
Op maandag en vrijdag aanspreekpunt voor ouders en leerlingen.             
Tel.: 020 644 72 90
r.vanstaverden@de-atlant.nl

Rob de Wit
Coördinator bovenbouw
Op dinsdag en donderdag aanspreekpunt voor ouders en leerlingen.
Tel.: 020 644 72 90
r.wit@de-atlant.nl
 

Administratie

Amely Wansinck
Administratrice
Tel.: 020 644 72 90
info@de-atlant.nl

 

Conciërge

Cas Pieksma
Conciërge
Tel.: 020 644 72 90
c.pieksma@de-atlant.nl

 

Groepsleerkrachten

Marinus Vellinga
AVO docent
1e mentor groep OG1
Tel.: 020 644 72 90
m.vellinga@de-atlant.nl

Bert Hup
Docent at en tehatex
2e mentor groep OG1
Tel.: 020 644 72 90
b.hup@de-atlant.nl

Jos van Rest
AVO docent
1e mentor groep OG2
Tel.: 020 644 72 90
j.vanrest@de-atlant.nl

Oswald van Heiningen
Docent AT en gymnastiek
2e mentor groep OG2
Tel.: 020 644 72 90
o.heiningen@de-atlant.nl

Ronald van Staverden
AVO docent
1e mentor groep OG3
Tel.: 020 644 72 90
r.vanstaverden@de-atlant.nl

Djen Piare
AVO docent
2e mentor groep OG3
Tel.: 020 644 72 90
d.piare@de-atlant.nl

Saschia Blank
AVO docent
1e mentor groep OG4
Tel.: 020 644 72 90
s.blank@de-atlant.nl           

Astrid Ottenhof
Docent TeHaTex
2e mentor groep OG4
Tel.: 020 644 72 90
a.ottenhof@de-atlant.nl

Stefan Wolkers 

Lio docent techniek 
3e mentor groep OG4

s.wolkers@de-atlant.nl 

Paul Reurings
Docent horeca
1e mentor groep BG 1
Tel.: 020 644 72 90
p.reurings@de-atlant.nl

Fred Eggert
Verzuim coördinator
2e mentor groep BG1
Tel.: 020 644 72 90
f.eggert@de-atlant.nl

Chitra Ramautar
AVO docent
1e mentor groep BG2
Tel.: 020 644 72 90
c.ramautar@de-atlant.nl

Klaas Mantel
Docent groenvoorziening en fietstechniek
2e mentor groep BG2
Tel.: 020 644 72 90
k.mantel@de-atlant.nl

Rob de Wit
AVO docent en groepsstage
1e mentor groep BG3
Tel.: 020 644 72 90
r.wit@de-atlant.nl

Nigel Sinkeler
Docent gymnastiek
2e mentor groep BG3
Tel.: 020 644 72 90
n.sinkeler@de-atlant.nl

Patricia Viereck
AVO docent
1e mentor groep BG4
Tel.: 020 644 72 90
p.viereck@de-atlant.nl

Huub Woerlee
Docent bouwtechniek
2e mentor groep BG4
Tel.: 020 644 72 90
h.woerlee@de-atlant.nl

Rick de Rooy
Docent metaaltechniek
2e mentor groep BG4
Tel.: 020 644 72 90
r.rooy@de-atlant.nl

Mariken van der Sluis
AVO docent en stagebegeleider
1e mentor groep BG6
(Stagegroep 1)
Tel.: 020 644 72 90
m.sluis@de-atlant.nl

José Banens
AVO docent en stagebegeleider
1e mentor groep BG7
(Stagegroep 2)
Tel.: 020 644 72 90
j.banens@de-atlant.nl

Yusuf Kabadayi
Docent horeca en KPC schoonmaak
2e mentor groep BG7
(Stagegroep 2)
Tel.: 020 644 72 90
y.kabadayi@de-atlant.nl

Jack van den Bosch
AVO docent en stagebegeleider
1e mentor groep BG8
(Stagegroep 3)
Tel.: 020 644 72 90
j.bosch@de-atlant.nl

Ron Roode
Docent autocosmetics
2e mentor groep BG8
(Stagegroep 3)
Tel.: 020 644 72 90
r.roode@de-atlant.nl

Hanneke van Dusseldorp
Docent zelfbescherming
Stagebegeleider VU stage en interne stage
Tel.: 020 644 72 90
h.dusseldorp@de-atlant.nl

Djen Piare
AVO docent
Tel.: 020 644 72 90
d.piare@de-atlant.nl

Rosita Kalloe
AVO docent
Invalleerkracht op de maandag, dinsdag, woensdag en vrijdag
Tel.: 020 644 72 90
r.kalloe@de-atlant.nl

Zorg coördinator

Margreet Muurling
Intern begeleider
Tel.: 020 644 72 90
m.muurling@de-atlant.nl           







Invalleerkracht

Donovan Kraag
Leermeester Consumptieve techniek
Tel.: 020 644 72 90
d.kraag@de-atlant.nl