Het Team

 

Directie

Mariëtte de Vries
waarnemend directeur. 
Tel.: 020 644 72 90
m.devries@de-atlant.nl

Ronald van Staverden.
Coördinator onderbouw
Op maandag en vrijdag aanspreekpunt voor ouders en leerlingen.             
Tel.: 020 644 72 90
r.vanstaverden@de-atlant.nl

Rob de Wit
Coördinator bovenbouw
Op dinsdag en donderdag aanspreekpunt voor ouders en leerlingen.
Tel.: 020 644 72 90
r.wit@de-atlant.nl
 

Administratie

Amely Wansinck
Administratrice
Tel.: 020 644 72 90
info@de-atlant.nl

 

Conciërge

Abdel Ahkuk
Conciërge
Tel.: 020 644 72 90
a.ahkuk@de-atlant.nl

 

Groepsleerkrachten

Marinus Vellinga
AVO docent
1e mentor groep OG1
Tel.: 020 644 72 90
m.vellinga@de-atlant.nl

Bert Hup
Docent at en tehatex
2e mentor groep OG1
Tel.: 020 644 72 90
b.hup@de-atlant.nl

Jos van Rest
AVO docent
1e mentor groep OG2
Tel.: 020 644 72 90
j.vanrest@de-atlant.nl

Oswald van Heiningen
Docent AT en gymnastiek
2e mentor groep OG3
Tel.: 020 644 72 90
o.heiningen@de-atlant.nl

Ronald van Staverden
AVO docent
1e mentor groep OG4
Tel.: 020 644 72 90
r.vanstaverden@de-atlant.nl

Djen Piare
AVO docent
2e mentor groep OG4
Tel.: 020 644 72 90
d.piare@de-atlant.nl

Linda Kamper
AVO docent
1e mentor groep OG3
Tel.: 020 644 72 90
l.kamper@de-atlant.nl           

Astrid Ottenhof
Docent TeHaTex
2e mentor groep OG2
Tel.: 020 644 72 90
a.ottenhof@de-atlant.nl

Bert Gravestein
AVO docent
1e mentor groep BG 1
Tel.: 020 644 72 90
b.gravestein@de-atlant.nl

Fred Eggert
Verzuim coördinator
2e mentor groep BG1
Tel.: 020 644 72 90
f.eggert@de-atlant.nl

Donovan Kraag
Docent zorg / horeca
3e mentor groep BG1
Tel.: 020 644 72 90
d.kraag@de-atlant.nl

Chitra Ramautar
AVO docent
1e mentor groep BG2
Tel.: 020 644 72 90
c.ramautar@de-atlant.nl

Jelke Bethlehem
Docent groenvoorziening 
2e mentor groep BG3
Tel.: 020 644 72 90
j.bethlehem@de-atlant.nl

Rob de Wit
AVO docent en groepsstage
1e mentor groep BG3
Tel.: 020 644 72 90
r.wit@de-atlant.nl

Nigel Sinkeler
Docent gymnastiek
2e mentor groep BG2
Tel.: 020 644 72 90
n.sinkeler@de-atlant.nl

Patricia Viereck
AVO docent
1e mentor groep BG4
Tel.: 020 644 72 90
p.viereck@de-atlant.nl

Huub Woerlee
Docent bouwtechniek
2e mentor groep BG4
Tel.: 020 644 72 90
h.woerlee@de-atlant.nl

Rick de Rooy
Docent metaaltechniek
2e mentor groep BG4
Tel.: 020 644 72 90
r.rooy@de-atlant.nl

Mariken van der Sluis
AVO docent en stagebegeleider
1e mentor groep BG5
(Stagegroep 1)
Tel.: 020 644 72 90
m.sluis@de-atlant.nl

José Banens
AVO docent en stagebegeleider
1e mentor groep BG6
Tel.: 020 644 72 90
j.banens@de-atlant.nl

Yusuf Kabadayi
Docent horeca en KPC schoonmaak
2e mentor Stagegroepen
Tel.: 020 644 72 90
y.kabadayi@de-atlant.nl

Paul Reurings
AVO docent, horeca docent en stagebegeleider
1e mentor groep BG7
(Stagegroep 3)
Tel.: 020 644 72 90
p.reurings@de-atlant.nl

Ron Roode
Docent autocosmetics
2e mentor groep BG5.6 en 7 
(Stagegroep 1.2.3)
Tel.: 020 644 72 90
r.roode@de-atlant.nl

Hanneke van Dusseldorp
Docent zelfbescherming
Stagebegeleider VU sarbeidstraining en interne stage
Tel.: 020 644 72 90
h.dusseldorp@de-atlant.nl

Rosita Kalloe
AVO docent
Invalleerkracht op de maandag, dinsdag en woensdag 
Tel.: 020 644 72 90
r.kalloe@de-atlant.nl

Zorg coördinator

Margreet Muurling
Intern begeleider
Tel.: 020 644 72 90
m.muurling@de-atlant.nl