Het Team

 

Directie

Rob de Wit.
Directeur
Tel.: 020 644 72 90
Bereikbaar op maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag
r.wit@kolom.net

Ronald van Staverden.
Coördinator onderbouw
Op maandag, woensdag en vrijdag aanspreekpunt voor ouders en leerlingen.             
Tel.: 020 644 72 90
r.vanstaverden@kolom.net

Chitra Ramautar.
Coördinator bovenbouw
Op dinsdag en donderdag aanspreekpunt voor ouders en leerlingen.
Tel.: 020 644 72 90
c.ramautar@kolom.net


Administratie

Amely Wansinck
Administratrice
Tel.: 020 644 72 90
info.atlant@kolom.net

 

Conciërge

Abdel Ahkuk
Conciërge
Tel.: 020 644 72 90
a.ahkuk@kolom.net

 

(Groeps)leerkrachten

Marinus Vellinga
AVO docent
1e mentor groep OG1
Tel.: 020 644 72 90
m.vellinga@kolom.net

Oswald van Heiningen
Docent AT en gymnastiek
2e mentor groep OG3
Tel.: 020 644 72 90
o.heiningen@kolom.net

Jos van Rest
AVO docent
1e mentor groep OG2
Tel.: 020 644 72 90
j.vanrest@kolom.net

Astrid Ottenhof
Docent TeHaTex
2e mentor groep OG2
Tel.: 020 644 72 90
a.ottenhof@kolom.net

Djen Piare
AVO docent
1e mentor groep OG3
Tel.: 020 644 72 90
d.piare@kolom.net

Joost van Velthoven
Onderwijsassistent zorg
2e mentor groep OG3
Tel.: 020 644 72 90
j.velthoven@kolom.net

Linda Kamper
AVO docent
1e mentor groep OG4
Tel.: 020 644 72 90
l.kamper@kolom.net      

Ronald van Staverden
AVO docent
2e mentor groep OG4
Tel.: 020 644 72 90
r.vanstaverden@kolom.net

Bert Gravestein
AVO docent
1e mentor groep BG 1
Tel.: 020 644 72 90
b.gravestein@kolom.net

Donovan Kraag
Docent zorg / horeca
2e mentor groep BG1
Tel.: 020 644 72 90
d.kraag@kolom.net

Chitra Ramautar
AVO docent
1e mentor groep BG2
Tel.: 020 644 72 90
c.ramautar@kolom.net

Hanneke van Dusseldorp
Docent zelfbescherming / Interne stage
2e mentor groep BG2
Tel.: 020 644 72 90
h.dusseldorp@kolom.net

Nigel Sinkeler
Docent gymnastiek
1e mentor groep BG3
Tel.: 020 644 72 90
n.sinkeler@kolom.net

Jelke Bethlehem
Docent groenvoorziening 
2e mentor groep BG3
Tel.: 020 644 72 90
j.bethlehem@kolom.net

Patricia Viereck
AVO docent
1e mentor groep BG4
Tel.: 020 644 72 90
p.viereck@kolom.net

Huub Woerlee
Docent bouwtechniek
2e mentor groep BG4
Tel.: 020 644 72 90
h.woerlee@kolom.net

Mariken van der Sluis
AVO docent en stagebegeleider
1e mentor groep BG5
(Stagegroep 1)
Tel.: 020 644 72 90
m.sluis@kolom.net

José Banens
AVO docent en stagebegeleider
1e mentor groep BG6
Tel.: 020 644 72 90
j.banens@kolom.net

Paul Reurings
AVO docent, horeca docent en stagebegeleider
1e mentor groep BG7 
(Stagegroep 3)
Tel.: 020 644 72 90
p.reurings@kolom.net

Ron Roode
Docent autocosmetics
2e mentor groep BG5.6 en 7 
(Stagegroep 1.2.3)
Tel.: 020 644 72 90
r.roode@kolom.net

Bert Hup
Docent AT
Tel.: 020 644 72 90
b.hup@kolom.net


Zorg coördinator

Margreet Muurling
Intern begeleider
Tel.: 020 644 72 90
Bereikbaar op maandag, dinsdag en woensdag
m.muurling@kolom.net